Kulak Ver

Hiç üşenmedik, sırf sesimizi duy diye, ne olur ne olmaz sana alternatifler yarattık. Hepsi senin için. “Sesiniz iyi de, buralar kötü” dersen eğer, aşağıdaki alternatiflerden birini seçerek o muhteşem sesimize kulak verebilirsin.

Demokraside çareler tükenmez. Eee doğal olarak Kule Fm’de de çareler tükenmiyor. Aşağıda milyonlarca olmasada en azından günümüz teknolojisi çerçevesi içinde elimizden gelen tüm olanakları size sunuyoruz. Unutmayın elimizden daha fazlası gelene kadar en çok seçenek yine bizde.

Benim Android Cihazım Var Diyenler İçin

“Benim Android Cihazım Var !” diyenler için hazırladığımız seçenekler ise şu şekildedir;

Kule Fm Aşırı Resmi Android Uygulaması
Hiçbir masraftan kaçınmadık. Paraya kıydık ve yaptırdık. Sırf sen Android telefonundan Kule Fm’i dinleyebil diye. Bu muhteşem uygulamayı beleş indirmek için buraya tıklaaa !

Kule Fm’i Tunein Android Uygulamasından Dinle
Paraya kıyıp Android uygulaması yaptırarak yetindik mi peki? Tabiki hayır. Şimdi sen bize, “ben başka bir yerden dinlemek istiyorum arkadaşım” diyebilirsin. Bunun için Tunein’de de radyomuz var. Android tunein uygulamasını indirmek istersen eğer, buraya tıklaaa !

Biz İphone Kullanıyoruz Gardaşş Diyenler İçin

“Ben Zengin Adamım. iPhone’dan aşağısını kullanmıyorum” diyenler içinse alternatiflerimiz şu şekildedir;

Kule Fm, Acayip Resmi İOS Uygulaması
Sonunda paraya kıydık ve ios uygulamamızı yaptırdık. Artık sende Kule Fm keyfini ios cihazınla yaşayabileceksin. Usulce dinlemek için Tıkla bakalım !

Kule Fm’i Tunein İOS Uygulamasından Dinle
Daha önce biz parayı bulana kadar sen Kule Fm’i tunein ios uygulamasından dinliyordun. Onuda burdan kaldırmadık. Tıkla bakalım !

Gariban Windows Phone'culardanız Diyenler İçin

“Ben bir garip Windows Phone Kullanıcısıyım. Bende dinleyemezmiyim abi?” seslerini duyar gibi olduk. Windows Phone kullanıcıları için hazırlayabildiğimiz alternatif aşağıdaki gibidir;

Tunein Windows Phone Uygulamasından Kule Fm’e Kulak Ver
Windows Phone için fazla birşey yapamadık. Biliyoruz her yerde sizi hor görüyorlar. Ama elimizden şuan için daha fazlası gelmedi. Tunein Windows Phone uygulamasından Kule Fm’e kulak verebilirsin. Sadece; buraya tıklaaa !